Zachowanie męża po zdradzie

Zachowanie męża po zdradzie

Zachowanie męża po zdradzie to temat, który zawsze intrygował moje klientki, które często pytały o moje doświadczenie w tym temacie. Wiele kobiet zastanawia się, czy ich współmałżonek nie ma nikogo na boku. Bardzo często jest tak, że mąż bardzo dobrze się ukrywa i nie daje Ci jasnych sygnałów, że coś może być nie tak. Kto jednak zna go lepiej od Ciebie? Bardzo wiele możesz dowiedzieć się na podstawie jego zachowania. Jako prywatny detektyw zawodowo zajmuje się sprawami związanymi z wiernością. Przygotowałem więc ten artykuł w nadziei, że pomoże Ci on zauważyć pewne bardzo mało dostrzegalne symptomy, widoczne tylko i wyłącznie dla najbliższej osoby. Jak więc wygląda zachowanie męża po zdradzie?
Zdrada w dzisiejszych czasach jest bardzo częstym zjawiskiem. Patrząc na badania CBOS widzimy, że romansuje 52 procent mężczyzn. Jedno jest pewne: Twój mąż po zdradzie nie będzie już tym samym człowiekiem. To widać, czasem tylko trzeba wiedzieć jak patrzeć.


Zachowania męża po zdradzie – na co zwrócić uwagę?


Jako prywatny detektyw mam duże doświadczenie w temacie spraw związanych z niewiernością. Ludzie w tych kwestiach zbytnio się od siebie nie różnią. Kierują nimi te same lub bardzo podobne mechanizmy. Dlatego też przedstawię Ci kilka podejrzanych zachowań Twojego partnera, które mogą świadczyć o tym, że nie jest Ci wierny.


Zmiana godzin pracy. Dodatkowe nadgodziny. Kochankowie, szczególnie na początkowych etapach fascynacji sobą, chcą wiedzieć się jak najczęściej. Dlatego mogą nagle pojawić się dodatkowe nadgodziny w pracy, czy też potrzeba wcześniejszego wyjazdu do niej.


Delegacje. Nagła, zwiększona częstotliwość delegacji może świadczyć o tym, że dzieje się coś złego. Twój mąż mówiąc, że jedzie na delegację, wcale nie musi opuszczać miasta, w którym mieszkacie.


Inne zwyczaje. Bardzo często osoby, które zdradzają, zaczynają zmieniać swoje codzienne zwyczaje, rutyny czy nawet rzeczy, które lubią. Może nagle Twój mąż zaczął zdrowo jeść, choć zawsze wyśmiewał Twoje sałatki? Może zaczął słuchać zupełnie innej muzyki? Najczęstszym zwyczajem, który pojawia się nagle, jest zwiększone dbanie o siebie, np. kupowanie lepszych kosmetyków i uprawienia sportu.


Częste używanie telefonu lub komputera. Jednym z częstych sygnałów, o którym bardzo często piszę są te związane z telefonami i komputerami. Wcześniej znałaś hasło do telefonu męża, a nagle je zmienił? Nie rusza się na krok bez telefonu? Nie odbiera telefonu w Twojej obecności? Panowie bardzo często unikają rozmów przy osobie zdradzanej.


Unikanie wspólnych wyjść i imprez. Jeżeli Twój mąż ma stałą kochankę, najprawdopodobniej bardzo niechętnie będzie chciał spędzać z Tobą czas, lub będzie chciał go ograniczyć do minimum, stosując różnego rodzaju wymówki.


Niespodziewane wydatki. Posiadanie kochanki kosztuje. Mężczyźni bardzo często chcą zaimponować drogimi prezentami lub wyjazdami do dobrych hoteli. Warto skontrolować wasz wspólny budżet i zwrócić uwagę, czy nagle nie zaczynacie mieć mniej pieniędzy.


Bliski kontakt z dziećmi. To, że mąż odsuwa się od Ciebie, nie oznacza, że zostawi dzieci. Bardzo często jest tak, że z powodu wyrzutów sumienia zaczyna spędzać z nimi więcej czasu niż dotychczas. Może się zdarzyć, że zacznie im sprawiać drogie prezenty, których wcześniej im odmawiał. Wszystko to, aby tłumić wyrzuty sumienia spowodowane rozbijaniem rodziny.


Mniej bliskości. Mniej seksu. Twój mąż może unikać bliskości i kontaktów z Tobą, jeżeli ma kochankę. Nie jest to jednak regułą.


Kłótliwość i mocna reakcja na krytykę. Twój Partner jest bardziej zestresowany. Twój mąż, który ukrywa romans, może być podenerwowany oraz spięty. Prowadzenie podwójnego życia ma swoją cenę, którą przypłaca nerwami. Każda Twoja krytyka czy nawet prośba o zrobienie czegoś może skończyć się awanturą. Tak reaguje jego organizm, który cały czas boi się, że prawda wyjdzie na jaw.


Proste kłamstwa, na których go łapiesz. Miał być z kolegą w barze a okazało się, że kolega nic o tym nie wie? A może pojechał do klienta, a jednak go tam nie było? Im dłużej trwa romans, tym więcej pojawi się nieprzemyślanych kłamstw, które same będą wychodzić na jaw, nawet bez Twojego śledztwa.


Czy będzie kolejny raz?

Prawdopodobna jest sytuacja, w której Twój mąż nie będzie posiadał długotrwałego romansu, a od czasu do czasu będzie dokonywał „skoku w bok”. Pytanie zawarte w tytule „czy będzie kolejny raz” jest retoryczne. Z mojego doświadczenia wynika, że bardzo rzadko zdarza się, aby osoba, która raz zdradziła, nie zrobiła tego po raz kolejny. Jeżeli nie ma stałego romansu, aby Cię zdradzić, wykorzysta odpowiedni moment – Twój wyjazd na delegacje lub jego wyjazd. A może po prostu dłużej zostanie jutro w pracy?


Jeżeli zdrada była jednorazowym wyskokiem, ciężko będzie Ci zdobyć dowody. Trzeba będzie wówczas czekać na kolejną tego typu sytuację. Będziesz mogła jednak zauważyć u niego wyraźne wyrzuty sumienia i zmartwienie. Mężczyźni wbrew pozorom maja bardzo duży problem z ukrywaniem emocji i niewielu wychodzi ukrywanie ich przed żoną. Bardzo prawdopodobne jest także to, że Twój mąż nie będzie chciał rozmawiać o tym, co go trapi. Każda próba nawiązania do jego samopoczucia może skończyć się awanturą, ponieważ będzie bronił się przed pokazaniem Ci, że ma wyrzuty sumienia.

Zachowanie męża po zdradzie – uważnie śledź jego kroki!


Jako mężczyźnie dość trudno mi to pisać, uważam jednak, że jesteśmy mniej uważni i łatwiej przyłapać nas na kłamstwie. Panie są zdecydowanie ostrożniejsze. Czasem już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że dzieje się coś nie tak, nawet, jeżeli zachowanie męża po zdradzie nie będzie zbyt oczywiste. Ważne są małe detale, jak nieznany zapach na ubraniach Twojego męża, szminka, czy inne akcesoria kobiece pozostawione w jego samochodzie. Zacznij to wszystko obserwować. Nie rób awantur, póki nie masz pewności. Wiem, że to bardzo trudne. To ogromne emocje, które musisz trzymać na wodzy, aby nie wybuchnąć i nie wykrzyczeć wszystkich swoich podejrzeń.

Pierwsze co zawsze radzę moim klientkom, to przyjęcie faktów na chłodno, kalkulacja zysków i strat. Najpierw należy zebrać mocne dowody, które przydadzą się nam np. w postępowaniu rozwodowym czy też alimentacyjnym, a potem dopiero wygarnąć cała prawdę. Co z tego, że zaczniesz krzyczeć, że wiesz wszystko, gdy nie będziesz mieć dowodów? Może okazać się, że może faktycznie mąż miał cięższy okres w pracy lub co gorsza naprawdę miał romans, jednak gdy tylko zaczęłaś krzyczeć, że coś podejrzewasz, wszystko zakończy i nigdy nie poznasz prawdy. Uważam, że prawdę trzeba poznać zawsze. I tylko do Ciebie będzie należeć decyzja, co z tą prawdą zrobisz.

Zachowanie męża po zdradzie detektyw radzi

Zdrada to bardzo trudne, traumatyczne doświadczenie. Nie obwiniaj się. To nie Twoja wina. Nagle całe Twoje życie zostaje przewrócone do góry nogami i nic już nie jest takie, jakie było wcześniej. Dla większości Pań odkrycie zdrady staje się punktem zwrotnym. Zaczynają rozmyślać nad całym swoim życiem. Najczęściej też zastanawiają się kim tak na prawdę jest ich mąż, którego myślały, że bardzo dobrze znają, jednak po tym, co odkryły, nie mają już co do tego pewności. Ta zmiana może stanowić dla Ciebie prawdziwe zagrożenie dotychczasowego bezpieczeństwa. Jednak nie ma co się poddawać. Trzeba rozpocząć walkę o samą siebie i swoje dobro.

Osoba, która nigdy nie spotkała się ze zdradą, nigdy nie zrozumie jak bolesna może być ludzka niewierność. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że chcesz dowiedzieć się jaka jest prawda. Warto jednak zrobić to w sposób bardzo delikatny a co najważniejsze – dyskretny.
Istnieje wiele niuansów, które należy wziąć pod uwagę, aby mieć pewność co do tego, czy Twój mąż jest Ci wierny. Doświadczony detektyw bez problemu dokona odpowiedniej analizy i zaproponuje najlepsze możliwe rozwiązanie.
Uważam, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby pozbyć się jej podejrzeń, jest zwrócenie się o pomoc do detektywa, który zweryfikuje dla Ciebie wszystkie Twoje wątpliwości. Odpowiedź poznasz tylko Ty. Jeżeli tak postanowisz, nikt inny nigdy nie dowie się, że sprawdzałaś wierność swojego męża.

NEWSLETTER

Zostaw swój adres email, a otrzymasz darmowy ebook o narzędziach pracy detektywa. Zero spamu. Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail.

Leave a Reply

dwadzieścia − pięć =