Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów to proces złożony i czasochłonny. Jako prywatny detektyw specjalizujący się w wykrywaniu podsłuchów oprócz niezbędnego sprzętu, posiadam także niezbędną wiedzę i doświadczenie aby mój klient miał pewność, że usługa została wykonana w sposób należyty.

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem:

  • podsłuchów
  • miniaturowych kamer
  • ukrytych dyktafonów
  • lokalizatorów GPS

Dbamy o prywatność naszych klientów. Po przeprowadzonych czynnościach sprawdzających na życzenie klienta tworzymy raport z zaleceniami dzięki, którym możliwe będzie lepsze zabezpieczenie prywatności i minimalizacja zagrożenia wycieku danych.

Pracujemy zarówno dla osób fizycznych sprawdzając mieszkania, domy, samochody jak i dla przedsiębiorców chcących zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo informacji w firmie chroniąc się przed nieuczciwą konkurencją.

Dzięki posiadanym zaawansowanym urządzeniom jesteśmy w stanie znaleźć każde urządzenie, niezależnie od jego wielkości czy też lokalizacji. Znalezione urządzenia zabezpieczamy i przekazujemy klientowi i to on decyduje jakie dalsze kroki podejmie.

Siedziba firmy DKDetektyw znajduje się w Krakowie, wykonujemy jednak zlecenia na terenie całej Polski a gdy znajdzie się i taka potrzeba także poza jej granicami. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz profesjonalizm.