Szukasz najwyższej klasy specjalistów od wykrywania posłuchów? Nie szukaj dalej doświadczeni fachowcy czekają na Ciebie przy Rondzie Mogilskim 1/524, Kraków.

Usługi Detektywistyczne Wykrywania Podsłuchów Oraz Lokalizatorów GPS Kraków

Wykrywanie podsłuchów to proces złożony i czasochłonny. Jako prywatny detektyw specjalizujący się w wykrywaniu podsłuchów oprócz niezbędnego sprzętu, posiadam także niezbędną wiedzę i doświadczenie aby mój klient miał pewność, że usługa została wykonana w sposób należyty.

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem:

 • Wykrywanie Podsłuchów W Domach Lub Miezkaniach
 • Wykrywanie Podsłuchów W Firmie
 • Wykrywanie Gps W Samochodzie
 • Audyt Bezpieczeństwa
 • Kontrnadzór
 • Zabezpieczenie Spotkań Biznesowych
 • Wykrywanie Podsłuchów
 • Wykrywanie Podsłuchów W Samochodzie
 • Wykrywanie Urządzeń Gps W Samochodzie
 • Audyty Bezpieczeństwa
 • Podsłuchów
 • Miniaturowych Kamer
 • Ukrytych Dyktafonów
 • Lokalizatorów GPS

Dbamy o prywatność naszych klientów. Po przeprowadzonych czynnościach sprawdzających na życzenie klienta tworzymy raport z zaleceniami dzięki, którym możliwe będzie lepsze zabezpieczenie prywatności i minimalizacja zagrożenia wycieku danych.

Pracujemy zarówno dla osób fizycznych sprawdzając mieszkania, domy, samochody jak i dla przedsiębiorców chcących zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo informacji w firmie chroniąc się przed nieuczciwą konkurencją.

Dzięki posiadanym zaawansowanym urządzeniom jesteśmy w stanie znaleźć każde urządzenie, niezależnie od jego wielkości czy też lokalizacji. Znalezione urządzenia zabezpieczamy i przekazujemy klientowi i to on decyduje jakie dalsze kroki podejmie.

Siedziba firmy DKDetektyw znajduje się w Krakowie, wykonujemy jednak zlecenia na terenie całej Polski a gdy znajdzie się i taka potrzeba także poza jej granicami. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz profesjonalizm.

Komu i dlaczego podkładane są podsłuchy?

W przeszłości urządzenia podsłuchowe były dostępne niemalże wyłącznie dla służb specjalnych i policjantów. Dziś można je łatwo kupić przez Internet, dzięki czemu podsłuchiwanie staje się znacznie szerszą praktyką. Zazwyczaj podsłuchy są instalowane przez osoby, które w ten sposób dążą do uzyskania informacji na nieznany im temat, na przykład o planach handlowych konkurencji. Czasami jednak chodzi o pozyskanie informacji kompromitujących podsłuchiwaną osobę, które następnie bardzo często wykorzystywane są do szantażu. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak chronić się przed tą praktyką i gdzie szukać pomocy.

Na czym polega wykrywanie podsłuchów?

1
Zlecenie wykrywania podsłuchów profesjonaliście Ze względu na wiele rodzajów urządzeń podsłuchowych, wykrywanie podsłuchów na własną rękę jest trudne, ponieważ pluskwa może być mikroskopijnych rozmiarów i może być dyskretnie zasadzona niemal wszędzie. Dlatego wykrywanie podsłuchów najlepiej powierzyć ekspertom wykorzystującym skuteczne narzędzia i techniki.
2
Wstępna analiza sytuacji Służy do lokalizacji lokalizacji pluskwy i jej rodzaju. Wymagana jest informacja od klienta, w jakim celu urządzenie może być podłożone i przez kogo.
3
Lokalizacja urządzenia i dobranie narzędzi Wykorzystanie na miejscu specjalistycznych narzędzi do fizycznego przeszukania pomieszczenia, składających się z detektorów i wykrywaczy. Warto wspomnieć, że korzystamy jedynie z profesjonalnych urządzeń, zaawansowanych technologicznie i o wysokiej czułości. Sprzęt ten, może wykryć najmniejsze pluskwy, nawet te uszkodzone lub wyłączone. Należy pamiętać jednak, że proces wykrywania podsłuchów trwa od kilku do kilkunastu godzin, szczególnie gdy wymagane jest sprawdzenie wielu pomieszczeń.
4
Zabezpieczenie urządzenia Wykryte urządzenia odpowiednio zabezpieczamy oraz przekazujemy Klientowi, który decyduje o dalszych krokach.
5
Przekazanie raportu wraz z zaleceniami Po przeprowadzeniu działań sprawdzających, tworzymy raport z zaleceniami, które pomogą lepiej zabezpieczyć swoją prywatność i zminimalizować zagrożenia wycieków danych.

FAQ

1Czy GPS w samochodzie ma podsłuch? lokalizatorów GPS wykrywanie
Jak wykryć podsłuch w samochodzie? W samochodzie, poza podsłuchem istnieje również możliwość instalacji lokalizatora GPS. Pozwala on na stały monitoring pojazdu, niezależnie od miejsca jego pobytu. W takim wypadku najlepiej skorzystać z wykrywacza wielopasmowego.
2Usługi wykrywania podsłuchów w domu/mieszkaniu
Usługa podobnie jak przy sprawdzaniu biura, polega na weryfikacji źródła sygnałów z nadajników pracujących w pasmach typowych dla podsłuchów (od 0 do 6GHz). Weryfikacja cyfrowych źródeł sygnału (GSM, WIFI, BLUETOOTH, DECT), inspekcja urządzeń zasilanych z sieci energetycznej 240V, inspekcja elementów elektrycznych w pomieszczeniu (przedłużaczy, gniazdek, lamp itp.) oraz fizyczne przeszukanie lokalu.
3Usługa wykrywania podsłuchów lokalizatorów GPS w pojazdach
Usługa polega na sprawdzeniu źródeł sygnałów cyfrowych, przeszukaniu fizycznym pojazdu oraz oględzinach instalacji elektrycznej.
4Wykrywanie urządzeń podsłuchowych w biurze
Detektywi używają specjalnego sprzętu elektronicznego do wykrywania pluskw i innych zdalnych urządzeń cyfrowych. Zgodnie z prawem w Polsce, podsłuchy mogą być stosowane wyłącznie przez służby i służby specjalne po uzyskaniu zgody sądu i prokuratora generalnego. Nagrywanie prywatnych rozmów, w których nie jesteś uczestnikiem, jest nielegalne. Jeśli podejrzewasz, że w Twoim przedsiębiorstwie doszło do wycieku poufnych informacji, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Liczby mówią same za siebie

Nasz profesjonalizm to Twoje bezpieczeństwo. Gwarantujemy profesjonalne i dyskretne wykrywanie podsłuchów.

Opinie naszych Klientów

Kontakt

Detektyw stawia diagnozę. Jego praca polega na studiowaniu zmarszczek na powierzchni wody i odnajdywaniu kamienia, który ją zmącił na podjęciu nieuchwytnej barwnej nici, szokującej nas w tkaninie.

Alfred Hitchcock