Zdrada przed ślubem

Zdrada przed ślubem

Zdrada przed ślubem

Zdrada przed ślubem może okazać się trudniejsza do wykrycia bowiem nie wszystkie pary spędzają ze sobą tak wiele czasu jak małżonkowie. Nie wszystkie też pary mieszkają razem przed ślubem lub mieszkają na tyle krótko, że nie zawsze są w stanie zauważyć niepokojące objawy. Zostałem kiedyś zapytany czy i jak często zdarza się zdrada przed ślubem. Wiele osób nie mogło mi uwierzyć gdy mówiłem, że jest to bardzo częstę zjawisko a co gorsza partner czy też partnerka zdradzająca przed ślubem nie przestaje tego robić w momencie gdy wstąpi w związek małżeński. Z mojego doświadczenia jako prywatnego detektywa jasno wynika, że zdrada przed ślubem będzie kontynuowana także i po nim. Dlatego też lepiej znać prawdę zanim powiemy sobie ostateczne tak, ponieważ wtedy będzie trudniej.

Zdrada przed ślubem – jak wykryć?

Bycie podejrzliwym bez zasadnych powodów może tylko i wyłącznie przynieść kłopoty dla Waszego związku, który powinien opierać się na zaufaniu. Jeżeli jednak czytasz ten artykuł zakładam, że pojawiły się jakieś wątpliwości, przeczucie bardzo często sygnalizuje nam, że coś może być nieporządku, nie powinniśmy go lekceważyć, szczególnie przed ślubem należy upewnić się, że wiemy z kim będziemy iść przez całe nasze dalsze życie. Dlatego też oto kilka porad dla Ciebie:

Zwróć uwagę na znaki.

Zdradzający partner czy też partnerka w naturalny sposób wykazuje pewne zmiany w swoim zachowaniu. Może zaczyna szukać wymówek, kiedy tylko zechcesz go zobaczyć. Albo zaczyna się ubierać inaczej, jak nigdy dotąd, używając nowego zapachu, o którym wiesz, że nigdy wcześniej go nie lubił. Widzisz również, że idzie do pracy dużo wcześniej i bardzo, bardzo późno wraca do domu, mówiąc, że ma nadgodziny przez ostatnie kilka tygodni.

Komputer i telefon to skarbnica wiedzy.

Jeżeli tylko możesz zrobić to w sposób legalny i dyskretny warto sprawdzić komputer i telefon. Nawet jeżeli telefon jest zablokowany w większości modeli gdy przychodzi wiadomość wyświetla się od kogo i np. początek wiadomości. Na komputerze bardzo dużo powie Ci historia przeglądarki.

Jak spędza wolny czas.

Jesteście jeszcze przed ślubem, nie musicie spędzać każdej wolnej chwili razem, a nawet i po ślubie trzeba złapać oddech. Przestrzeń to podstawa w każdym związku. Nie oznacza to jednak, że ma być jej za dużo. Lampka ostrzegawcza na pewno powinna się zapalić gdy nie jest w stanie zrezygnować ze swojego wolnego czasu gdy coś potrzebujesz. Brak informacji o tym co robił lub robiła w czasem wolnym także może być podejrzane, choć to zależy o wielu innych czynników.

Ma coraz mniej czasu dla Ciebie.

Kiedyś Twój partner czy też partnerka chciała spędzać każda chwilę z Tobą a teraz ma coraz mniej czasu a coraz więcej wymówek? Nie musi to oczywiście automatycznie oznaczać zdrady, na pewno jednak warto dowiedzieć się o co chodzi.

Odwiedź go czasem spontanicznie i zobacz jak reaguje.

Wpadnij do niego na mieszkanie czy też do pracy spontanicznie, z kubkiem kawy czy też zestawem sushi. Chcesz mu/jej przecież zrobić niespodziankę. To moim zdaniem jedno z lepszych rozwiązań jeżeli chcemy zobaczyć co Twój partner lub partnerka robią oraz przede wszystkim aby dowiedzieć się czy ucieszą się gdy nas zobaczą a może wręcz przeciwnie będą źli i zakłopotani tą sytuacją?

Bardziej dba o prywatność.

Jeżeli wcześniej znałaś/ znałeś wszystkie hasła i dane dostępowe do urządzeń a nagle zostały one wszystkie zmienione jest to podejrzane. Oznacza to, że Twój partner coś ukrywa. Jednak co?

Małe bezsensowne kłamstwa.

Kiedy twój chłopak/ dziewczyna Cię zdradza musi Cię okłamywać aby utrzymać to w tajemnicy. Każde kłamstwo oznacza kolejne kłamstwo i tak dalej. Prędzej czy później się w tym wszystkim pogubi. Nie da się cały czas kłamać i robić to perfekcyjnie bez żadnych braków w całości historii. Nadejdzie czas, kiedy zaczniesz znajdować brak konsekwencji pomiędzy historiami i wyjaśnieniami.

Po prostu rozmowa.

Warto zacząć od rozmowy. Jeżeli się martwimy co dzieje się u naszej drugiej połówki zanim zaczniemy rzucać oskarżeniami i awanturować się postarajmy się spokojnie porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić. Jeżeli partner lub partnerka będą tego unikać bez dwóch zdań jest to niepokojące.

Z życia detektywa

Dwa miesiące po ślubie pojawiła się u mnie klientka, która była zrozpaczona zachowaniem swojego świeżo upieczonego męża. Wcześniej nie widziała tak jasno, że coś jest nie tak, jednak teraz gdy pierwsze poruszenie po przysiędze małżeńskiej opadło zaczęła zastanawiać się czemu jej mąż tak często z kimś pisze a gdy tylko ona o to pyta irytuje się, szybko zmienia temat i blokuje telefon. Co prawda nigdy nie znała jego kodu odblokowującego do telefonu, teraz zaczyna zastanawiać się czemu. Gdy prosi męża o pożyczenie telefonu pod pretekstem braku baterii w swoim nie zgadza się, lawiruje i wymyśla różne, bezsensowne powody. Podczas rozmowy dowiaduje się, że Pani jest bardzo dobrze sytuowana, a raczej jej rodzice. A, że jest ona jedynaczką będzie dziedziczyła cały majątek a co więcej jej świeżo upieczony mąż dostał bardzo dobra posadę w firmie swojego teścia. Wspólnie ustalamy, że kilka dni dyskretnie będziemy obserwować zachowanie tego człowieka. Okazuje się, że ma kochankę. Dwa razy w tygodni do niej jeździ, co ciekawe, żona ją zna. Wszystko nagle zaczyna układać się w całość. Mężczyzna poślubił ją dla majątku już wcześniej mając kochankę, której plan ten zupełnie nie przeszkadzał.

Zdrada przed ślubem – jak może pomóc detektyw?

Małżeństwo jest jedno z najważniejszych decyzji w życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości warto je sprawdzić teraz. Prywatny detektyw nie tylko pomoże Ci sprawdzić czy partner lub partnerka są Ci wierne ale i także zweryfikują przeszłość. – Usługa detektywistyczną polega w tym przypadku na zebraniu wszystkich możliwych informacji o o partnerze/partnerce nawet pod kątem dokonania zmian tożsamości, które na prawdę się zdarzają. Podstawowe czynności detektywa w takiej sprawie to dyskretne zebranie informacji z poprzedniego środowiska, ustalenie prawdzie historii życiowej oraz wszystkich faktów, które mogłyby wpłynąć na Twoje postrzeganie partnera lub partnerki.

Najważniejszą kwestią, która gwarantuje profesjonalny detektyw to wykonanie czynności sprawdzających w sposób absolutnie dyskretny, sprawdzana osoba nigdy nie dowie się, że były wobec niej podejmowane jakiekolwiek czynności. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości warto zapewnić sobie bezpieczeństwo, niestety nieuczciwi ludzie są wszędzie, mogę więc powiedzieć tylko jedno: prawdę warto poznać przed ślubem.

NEWSLETTER

Zostaw swój adres email, a otrzymasz darmowy ebook o narzędziach pracy detektywa. Zero spamu. Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail.

1 Comment

  1. Masz rację, że ślub to jedna z ważniejszych decyzji! Zgadzam się w 100%, że warto sprawdzić wszystko przed ślubem. Niestety znam przypadki, gdzie po latach od przysięgi partner dowiedział się o zdradzie. Towarzyszył temu niesamowity ból, bo ma się świadomość, że budowało się życie na kłamstwie… dobry i potrzebny artykuł! Dzięki 🙂

    Odpowiedz

Leave a Reply

19 − piętnaście =