Sposoby na wykrycie zdrady

Sposoby na wykrycie zdrady

Sposoby na wykrycie zdrady – co możesz zrobić?

Kiedy podejrzewasz, że Twój partner lub partnerka Cię zdradza, to bez wątpienia niezwykle trudny moment w Twoim życiu. Strach, że Twój związek dobiega końca, może być wręcz przytłaczający, jednakże nie powinien zdominować Twojego życia. Prowadziłem wiele spraw, w których samo podejrzenie, że druga strona oszukuje, doszczętnie zniszczyło związek. W mojej ocenie najlepiej podjąć pewne kroki, aby spróbować dowiedzieć się, co leży u podstaw Twoich obaw, aby jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie- czy są one uzasadnione? Dzisiaj więc o tym jakie są sposoby na wykrycie zdrady.

Jeśli zauważyłaś ostatnio, że Twój partner zachowuje się zupełnie inaczej, postaraj się porozmawiać z nim o tym. Większość spraw można wyjaśnić prostą rozmową zamiast cały czas próbować domyślić się, co może być ich przyczyną. Przyczyn zmiany zachowania poza zdradą może być wiele – stres, depresja, problemy w pracy, frustracja…

Jeżeli jednak podejmujesz kroki i chcesz wyjaśnić sprawę szczerą rozmową i nic to nie daje, lampka ostrzegawcza może się zapalić. Gdy Twoje podejrzenia nasilają się, możesz rozważyć zatrudnienie prywatnego detektywa.

Jak wykryć zdradę – 7 ważnych oznak

Kilka lat spędzonych w branży detektywistycznej pozwoliło mi na stworzenie pewnego rodzaju statystyki, z którą chciałbym się z Tobą podzielić. Niektóre oznaki tego, że Twój partner nie jest wobec Ciebie uczciwy, pojawiają się częściej, niektóre w ogóle.

Niezależnie od tego, czy Twoje podejrzenia pojawiły się dopiero niedawno, czy też próbujesz powiązać ze sobą serię wskazówek, podczas identyfikacji niewiernego partnera pamiętaj o siedmiu oznakach, które powinny stanowić impuls do działania.

1 – Wygląd twojego partnera poprawił się

Czy pamiętasz, kiedy Ty i Twój partner zaczęliście się spotykać? Robiłaś wszystko, co w Twojej mocy, żeby dobrze się ubrać, uporządkować włosy i zachować jak największą kondycję fizyczną, aby zaimponować swojej nowej miłości.

Z biegiem czasu te osobiste nawyki zanikają, gdy relacje stają się wygodniejsze. Więc jeśli nagle zauważysz, że Twój współmałżonek na nowo zainteresował się sprawnością fizyczną lub higieną, może to nie być jedynie postanowienie noworoczne.

2 – Twój współmałżonek wykazuje nagłą potrzebę prywatności

Twój partner nigdy nie prał swojego prania i nagle zaczął to robić? Jeszcze niedawno znane Ci było hasło do jego poczty, a nagle nie wiesz jak ją sprawdzić? Telefon komórkowy zostawiany zawsze na biurku nagle jest skrzętnie chowany oraz trzymany przez partnera tylko i wyłącznie przy sobie? To zdecydowanie jedne z pierwszych symptomów, które krzyczą do Ciebie, że coś może być nie tak.

3 – Obciążenie pracą Twojego partnera nieoczekiwanie wzrasta

Zdanie będące w filmach i serialach symptomem zdrady – „Muszę dziś wieczorem pracować do późna w biurze” nie bez powodu jest tak popularne. Chociaż zmiany obciążenia partnera pracą niekoniecznie wskazują na niewierność, a projekty i wymagania pojawiają się i znikają w większości zawodów, wzrost ilości pracy, którego nie można wyjaśnić nowym szefem, nowym projektem, nowym klientem lub podobną zmianą, może wskazywać na niewierność.

4 – Dostajesz więcej prezentów

Wiem, może to dziwnie zabrzmieć, jednak im dłużej pracuję w tej branży tym częściej spotykam się z sytuacją, gdy osoba, która zdradza, ma w sobie tyle poczucia winy, że stara się wybielić przed sobą, sprawiając więcej niż zwykle prezentów zdradzanemu partnerowi lub partnerce. Nie jest to oczywiście częsta sytuacja. Dużo zależy od naszego partnera i jego sumienia – zdrada czasem wywiera mocne ślady na psychice nie tylko osoby zdradzanej. Zauważyłem nawet pewien schemat, w którym partner, który zdradzał po każdej wizycie u kochanki jechał po jakiś prezent dla swojej żony. Wcześniej nigdy nie dawał jej prezentów. Dlatego też po dłuższym czasie klientka wiedziała, że po każdym otrzymanym prezencie drugim jego dnem była zdrada. Pewnego dnia, gdy znowu pojawił się po delegacyjnym wyjeździe z prezentem, czekały na niego walizki.

5 – Na ubraniu partnera zauważysz nieznany zapach

Dosyć standardowy element, który powinien zwrócić Twoją uwagę. Zapewne tę oznakę zna każdy, szczególnie osoba, która zdradza. Będzie się więc mocno pilnować, aby nie przynieść tego zapachu ze sobą. Może szybko zmieni ubranie? Zaufaj swoim zmysłom. Jeśli coś inaczej pachnie, często istnieje dobry powód, by podejrzewać oszustwo.

6 – Partner zachowuje się inaczej

Tylko Ty wiesz, jak wyglądają wasze relacje na co dzień. Wiesz też kiedy dzieje się coś złego, w tym jesteś w stanie zorientować się, że Twój partner nagle zaczął zachowywać się inaczej. Tego nikt tutaj nie opisze, ponieważ tylko druga osoba, która spędza ze swoim partnerem dużo czasu, może zauważyć pewne niuanse dotyczące zmiany zachowania. Niestety nie da się zawsze jednoznacznie zinterpretować. Nie muszą automatycznie oznaczać zdrady. Pamiętaj, aby zawsze w pierwszej kolejności dążyć do szczerej rozmowy. Jeśli nie przynosi efektów – możliwe, że w Waszym związku jest ktoś trzeci.

7 – Twój partner unika wydarzeń rodzinnych

Wydarzenia rodzinne służą jedynie do przypominania oszustowi o tym, co mu zagraża, przerywając związek. Z tego powodu niewierni partnerzy często odmawiają udziału w imprezach rodzinnych.

Sposoby na wykrycie zdrady – rady detektywa

Jeśli zatrudniasz prywatnego detektywa, musisz być przygotowana zarówno na złe jak i dobre wieści. Twój partner może bardzo dobrze oszukiwać – widziałem wiele sytuacji, gdy życie w kłamstwie udawało się prowadzić przez wiele lat. Pamiętaj jednak, aby paranoja nie osłabiła Twojego związku. Musisz przeanalizować swoją własną niepewność. Moje statystyki pokazują, że osoba, która twierdzi lub ma intuicję, że jej partner ją oszukuje, w około 90 % przypadków ma rację w swoich podejrzeniach. Wynika to z prostej kwestii – tylko druga strona zauważa czasem małe, minimalne objawy, że dzieje się coś niepokojącego.
Pamiętaj także, że niektóre zmiany u Twojego partnera nie muszą być związane tylko i wyłącznie ze zdradą, Twój partner może mieć także inne problemy, które wiążą się z powyższymi zachowaniami. Tylko dlaczego Ci o nich nie powiedział?

NEWSLETTER

Zostaw swój adres email, a otrzymasz darmowy ebook o narzędziach pracy detektywa. Zero spamu. Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail.

Leave a Reply

3 × 1 =