Sygnały zdrady

Sygnały zdrady

Na co może wskazywać zmiana zachowań partnera? Jakie są sygnały zdrady

Do naszej firmy bardzo często zgłaszają się osoby, które zauważyły zmiany w zachowaniu swojego partnera i są tym bardzo zaniepokojone. Gdy jesteś z kimś dłuższy czas, bez trudu wyczujesz bardzo subtelne zmiany, które dla osób z dalszego kręgu znajomych byłyby niezauważalne. Czy zawsze należy się tym przejmować? Przede wszystkim powinno się zastanowić nad przyczyną tych zmian, która czasem może okazać się błahostką, choć może być i poważniejsza. Dzisiaj opiszę, jakie zmiany w zachowaniu bliskiej osoby powinny wzbudzić naszą czujność, zobacz najczęstsze sygnały zdrady.

Zmiany, które mogą okazać się sygnałami zdrady

  • Zmiany przyzwyczajeń.
  • Zmiana godzin powrotów z pracy – dłuższe godziny pracy, niespodziewane delegacje.
  • Niewyjaśnione wydatki, rachunki za restauracje, kino, prezenty itp.
  • Wyczulone pilnowanie swojego telefonu – chowanie telefonu, nawet w domu noszenie go bez przerwy ze sobą, nerwowe zachowanie, gdy bierzesz jego/jej telefon do rąk.
  • Zapachy obcych perfum czy też w przypadku panów na przykład szminka na koszuli – wydaje się to bardzo oczywiste, jednak i takie przypadki nie są rzadkie.
  • Zwiększona dbałość o siebie – nagłe zapisanie się na siłownię, częstsze wizyty u fryzjera, kosmetyczki itp., czasem zupełnie nowy styl ubioru.
  • Ograniczenie bliskości – rzadsze współżycie w związku, oziębłość czy też brak zainteresowania sprawami codziennymi.
  • Zwiększenie drażliwości na zwykłe problemy, wszczynanie kłótni o błahostki.
  • Bardzo często, gdy obserwujesz zmiany w zachowaniu partnera, tłumaczysz je sobie swoim przewrażliwieniem. To normalne, w pierwszym odruchu nigdy nie chcemy dopuścić do siebie negatywnych myśli.

Czy powyższe zmiany w zachowaniu zawsze są sygnałami zdradzie?


Oczywiście żaden z powyższych symptomów nie powinien od razu budzić przekonania o zdradzie czy innych problemach. Jednak skłaniają one do myślenia oraz wzbudzają potrzebę wyjaśnienia ich. Czasem wystarczy zacząć od szczerej rozmowy. Jeżeli partner ma problemy w pracy czy też martwi się o swoje zdrowie, pewnie się przed Tobą otworzy i rozmowa bardzo pomoże. Niestety jeżeli partner zdradza, bardzo trudno będzie w rozmowie przekonać go do przyznania się i wyznania prawdy. Jedyne, co uzyskamy, to wzbudzenie czujności u partnera, które zamieni się w lepsze maskowanie swojego romansu.
Jeżeli pomimo prób nie uda Ci się wytłumaczyć w rozmowie z partnerem Twoich obaw, zastanów się, czy nie byłoby dobrze zlecić prywatnemu detektywowi dyskretnej obserwacji. Jeżeli partner okaże się uczciwy, nigdy się nie dowie, że był obserwowany. Pozwoli Ci to natomiast na zadbanie o własne szczęście i bezpieczeństwo.

Sygnały zdrady – z życia detektywa


Klientka zaniepokojona coraz częstszymi wyjazdami służbowymi męża oraz późnymi powrotami z pracy była przekonana o jego zdradzie. Postanowiła więc wynająć detektywa. Podczas naszej pracy okazało się, że mąż jest jej wierny. Obserwując go, ustaliliśmy jednak inny problem, o którym klientka nie wiedziała. Nieobecności i częste wyjazdy spowodowane były uzależnieniem od hazardu.

NEWSLETTER

Zostaw swój adres email, a otrzymasz darmowy ebook o narzędziach pracy detektywa. Zero spamu. Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail.

Leave a Reply

dziesięć + 2 =