Jak złapać faceta na zdradzie

Jak złapać faceta na zdradzie

Jak złapać faceta na zdradzie

Nie ma chyba nic gorszego, niż zdradzenie przez najbliższą nam osobę. Większość ekspertów zgadza się, że jeśli Twój małżonek Cię zdradza, najlepszym sposobem na potwierdzenie tego jest zatrudnienie prywatnego detektywa, który dostarczy Ci dobre, bezstronne dowody. Jednak zanim zatrudnisz prywatnego detektywa, możesz sama wykonać kilka podstawowych czynności. Dzisiaj więc o tym, jak złapać faceta na zdradzie.

Jak złapać faceta na zdradzie – nie zawsze warto szukać odpowiedzi w Internecie

Próbując dotrzeć do prawdy, nie łam prawa. Zasięgnij porady prawnej przed podjęciem jakichkolwiek działań, które mogą naruszyć prywatność drugiej osoby. Jeśli złamiesz prawo, Twój partner może pozwać Cię do sądu za nielegalne działania.
Niektóre wskazówki, które znajdziesz w Internecie, mogą okazać się całkowicie nielegalne. Należą do nich: podsłuchiwanie samochodu, instalowanie rejestratorów kluczy na komputerze osobistym, włamanie się do telefonu, konta w mediach społecznościowych, kont e-mail itp. Oczywiście w ten sposób łatwo zbierzesz dowody, ale narazisz się na konsekwencje karne.

Jak złapać faceta na zdradzie – kilka wskazówek od detektywa

Obserwuj zachowanie swojego partnera. Kto jak nie Ty zna najlepiej Twojego partnera oraz to, jak się zachowuje? To Tobie powinno najszybciej udać się zauważyć, że coś się w nim zmieniło i zachowuje się inaczej. Czasem zmiany nie są zbyt duże, a czasem od razu je widać. Oszukujący partner może zachowywać się inaczej na wiele sposobów, w tym być fizycznie zdystansowany, niezainteresowany seksem lub całkowicie nieobecny w Twoim towarzystwie. Zwróć także uwagę na jego aktywność w Internecie.

Telefony komórkowe to jedne z najbardziej osobistych urządzeń, jakie posiadamy. Dlatego też jednym z pierwszych sygnałów, jakie powinny wzbudzić Twoją czujność, jest zmiana kodu dostępu do telefonu, pilnowanie go, nie zostawianie bez opieki oraz np. odpisywanie czy dzwonienie z pomieszczeń, w których partner nie spodziewa się, że będziesz go kontrolować.Należy jednak pamiętać, że pomimo zablokowanego ekranu, większość telefonów wyświetla rozmówców lub powiadomienia tekstowe na ekranie. Warto więc zanotować wszystkie numery telefonów i adresy e-mail, których nie rozpoznajesz, po czym je wyszukać.

Historia przeglądarki. Jeżeli masz legalny dostęp do komputera, warto sprawdzić historię przeglądarki. Odwiedzanie witryn randkowych i stron mediów społecznościowych, które Twój partner trzyma w tajemnicy, jest powodem do niepokoju. Kiedyś moja klientka w historii przeglądarki znalazła informację, że jej mąż szukał drogiej, ekskluzywnej restauracji. Okazało się, że potem wybrał się w to miejsce z kochanką. Pamiętaj także, że jeżeli Twój partner usuwa historię przeglądarki, a wcześniej tego nie robił, możesz założyć, że coś ukrywa.

Mini prowokacja. Z mojego doświadczenia jasno wynika, że jednym z najlepszych rozwiązań, aby przyłapać swojego partnera, jest pojawienie się w miejscu, w którym się Ciebie nie spodziewa. Warto także przygotować wymówkę, dlaczego musiałaś wpaść. Jeśli musisz, zrób to kilka razy i zobacz, czy rzeczywiście jest tam, gdzie mówił, że będzie. Często zauważam, że partnerzy tracą czujność, gdy myślą, że osoby, którą oszukują, nie ma w pobliżu. Możesz spróbować powiedzieć partnerowi, że dzisiaj przyjdziesz bardzo późno z pracy albo np. wyjeżdżasz na weekend do rodziców, bo dawno ich nie widziałaś. Potem Twoje plany mogą się nagle zmienić. Przecież mogłaś wykonać pracę o czasie, a od rodziców wrócić w sobotę zamiast w niedzielę. Wszystkie te całkowicie niewinne działania mogą doprowadzić Cię do prawdy.

Zadawaj konkretne pytania nie rzucaj oskarżeń. Zamiast w furii rzucać oskarżenia, poświęć swój czas i spokojnie zadawaj partnerowi pytania, które pomogą Ci ułożyć elementy układanki. Oskarżanie partnera z góry może spowodować tylko i wyłącznie efekt odwrotny do zamierzonego – Twój partner wszystkiego się wyprze i zacznie się zdecydowanie lepiej maskować. Zdecydowanie lepiej wszystko rozegrać na chłodno i kalkulować wszystkie swoje działania. Pamiętaj także, aby nigdy nie zakładać żadnej wersji, zanim nie będziesz znała faktów. Często jest tak, że ktoś nie wie co się dzieje, tworzy jednak swoją wersję i właśnie pod nią chce dostosowywać wszystkie wydarzenia. To droga do nikąd.

Warto wszystko notować. Warto zanotować sobie każdą podejrzaną aktywność. Mogą to być wycieczki, wyjazdy, dodatkowe wydatki. Należy pamiętać, że większość partnerów obawiających się wykrycia, nie będzie używać karty płatniczej, a raczej wypłaci gotówkę, aby nią płacić i nie pozostawić śladu. Pozwoli Ci to śledzić szczegóły i zorientować się, czy Twój partner oszukuje. Ponadto, ponieważ oszuści często przekręcają prawdę lub mylą sprawę, prowadzenie szczegółowej dokumentacji jest konieczne, ponieważ pozwoli wyłapać kłamstwa.

Przygotuj się na to, co znajdziesz. Nawet gdy domyślasz się, że Twój partner Cię oszukuje, jest to zupełnie inne uczucie niż wtedy, gdy uda Ci się to udowodnić. Musisz być na to gotowa. Zdarzały się także sytuacje, w których moje klientki myślały, że ich partner je zdradza, a okazywało się, że relacje pomiędzy nimi się zmieniły z powodu innego problemu. Staraj się zachować spokój i nie oskarżaj bez wyraźnego dowodu. A nawet jeżeli posiadasz już odpowiednie dowody, zastanów się, czy nie warto z nimi poczekać i nie skonsultować ich np. z prawnikiem.

Nie śledź swojego partnera i nie proś o to znajomych. Z mojego dosyć bogatego doświadczenia w tym temacie, mogę powiedzieć jedno: w większości przypadków odradzam, aby samemu śledzić swojego partnera, lub też prosić o to znajomych. Nie macie umiejętności dyskretnego prowadzenia obserwacji, a co za tym idzie łatwo będzie Wam dać się złapać. Gdy to się stanie, zaprzepaścicie jakiekolwiek szanse na późniejszy sukces, ponieważ osoba śledzona będzie potem o wiele bardziej ostrożna. Ponieważ sprawa bezpośrednio Cię dotyczy, angażując się osobiście w śledztwo i obserwację, kierujesz się emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem.

Jak może pomóc prywatny detektyw?

Jeśli ktoś oszukuje, jest duża szansa, że ​​będzie miał się na baczności i ukrywał wszelkie ślady swojej niewierności. Choć zawodowo zajmuję się dokumentowaniem zdrad, ile by razy nie zapytano mnie jak złapać faceta na zdradzie, nie jestem w stanie dać jednej prostej recepty. Zawsze należy przeanalizować całą sprawę indywidualnie i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. W Internecie istnieje wiele stron poświęconych udzielaniu wskazówek, jak złapać faceta na zdradzie, jednak równie wiele stron jest poświęconych temu, jak nie dać się złapać.

Jeśli więc okaże się, że nie jesteś w stanie definitywnie udowodnić lub obalić przekonania o tym, że Twój partner Cię oszukuje, zachęcam do konsultacji z prywatnym detektywem. Profesjonalny detektyw posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie, aby udowodnić lub zaprzeczyć Twoim podejrzeniom. Co najważniejsze, prywatny detektyw może przedstawić dowody, które jeśli będzie taka potrzeba, na późniejszym etapie wykorzystasz w sądzie. Zapraszam do artykułu mówiącego o tym czy potrzebujesz detektywa aby udowodnić zdradę.

NEWSLETTER

Zostaw swój adres email, a otrzymasz darmowy ebook o narzędziach pracy detektywa. Zero spamu. Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail.

Leave a Reply

szesnaście − 12 =