Jak rozpoznać zdradę na odległość

Jak rozpoznać zdradę na odległość

Jak rozpoznać zdradę na odległość

Jak rozpoznać zdradę na odległość? Takie pytania bardzo często zadają mi moi klienci oraz klientki. Osoby, które szukają informacji na ten temat w Internecie, zapewne nigdy wcześniej nie myślały, że będą musiały to robić. Większość osób sądzi, że ma bardzo stabilny, dobry, długi związek i nic złego się nie wydarzy. Niestety, nie zawsze tak jest. Pierwsze wątpliwości zaczynają się pojawiać, gdy partner lub partnerka nie mogą obejść się bez wiecznego korzystania z telefonu lub komputera. Im bardziej to chronią, tym bardziej jest to niepokojące. Przestrzeń w związku jest oczywiście bardzo ważna. To jednak nie oznacza, że powinny pojawiać się jakiekolwiek tajemnice.

Kilka wskazówek dla Ciebie

Pierwsza najważniejsza lampka ostrzegawcza, o której zawsze wspominam to Twój instynkt, który podpowie Ci, że coś złego się dzieje. Przygotowałem jednak kilka dodatkowych porad, które mam nadzieję okażą się przydatne w złapaniu oszukujących osób.

Telefon i komputer chronione są hasłem, którego nie znasz

Jeśli telefon Twojego partnera jest zawsze chroniony hasłem, a on sam jest do niego stale „przyklejony” jest to pierwszy, mocny znak, że ma coś do ukrycia. Budzisz się w środku nocy i widzisz go wysyłającego do kogoś wiadomość, lub obserwujesz, że siedzi na kanapie w salonie pod pretekstem oglądania telewizji, ale w rzeczywistości cały czas z kimś pisze? Jeżeli masz dostęp do jego telefonu, wystarczy wziąć go i rozejrzeć się za aplikacjami randkowymi. To bardzo dobry sposób, aby dowiedzieć się prawdy. W większości przypadków aplikacje nie wymagają logowania, ponieważ zwykle dane są zapisywane.

Portale randkowe

Serwisy randkowe umożliwiają osobom z różnych miejsc wchodzenie ze sobą w interakcje, w celu nawiązania relacji osobistych lub seksualnych. Znalezienie swojego partnera lub partnerki na tego typu portalu. to jedna z podstawowych odpowiedzi na pytanie jak rozpoznać zdradę na odległość. Zanim zaczniesz szukać, pamiętaj, że trzeba być sprytnym i ostrożnym, aby nie dać się złapać na węszeniu. Jeśli raz cię złapie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz miał drugiej szansy, aby poznać prawdę. Wykonaj poniższe czynności, aby to sprawdzić:

Sprawdź historię przeglądarki swojego komputera

Powinien to być pierwszy punkt do sprawdzenia, ponieważ nie wymaga technicznego know-how. Na początku należy mieć dostęp do komputera. Jeśli nie znasz jego/jej hasła, możesz coś wymyślić i zapytać, udając, że chcesz np. wykorzystać jego laptopa do pracy. Jeśli nie da Ci hasła, jest to kolejny dowód na to, że stara się trzymać coś z daleka od Ciebie. Po uzyskaniu dostępu, należy przejść bezpośrednio do przeglądarki lub przeglądarek. Ważne, aby sprawdzić wszystkie, z których korzysta. Przejdź do opcji i narzędzi, które zwykle znajdują się na górze strony. Po kliknięciu tej karty, można znaleźć ikonę historii i wyświetlić wszystkie strony internetowe, które były odwiedzane. Może oczywiście okazać się, że historia przeglądania została skasowana. To kolejny poszlaka, że coś może być nie tak, jak powinno. Jeżeli jednak historia jest dostępna, przejrzyj ją. Jeśli nie masz pewności, możesz zapisać dowolną dziwną witrynę i odwiedzić ją później.

Jeżeli udało Ci się znaleźć portal randkowy w historii przeglądarki, sprawdź go. Możesz potrzebować jego danych logowania, ale jeśli hasło jest już zapisane, bez problemu się zalogujesz.

Sprawdzenie email

Aby zarejestrować się na większość portali, trzeba podać swój adres email. W pierwszej kolejności wrzuć go do wyszukiwarki. To jedna z prostszych ale równie skutecznych metod, aby rozpoznać zdradę na odległość.
Możesz też pójść dalej i sprawdzić pocztę email. Zastanów się jednak czy to na pewno dobry pomysł, a przede wszystkim skonsultuj to z prawnikiem, ponieważ może okazać się to niezgodne z prawem. Jeżeli jednak uważasz, że możesz to zrobić i jest to bezpieczne, sprawdź skrzynkę odbiorczą, wysłaną oraz spam. Zanim rejestracja na portalu randkowym będzie mogła zostać pomyślnie zakończona, potrzebna jest wiadomość robocza do celów weryfikacji. Musisz więc uważnie i cierpliwie szukać wiadomości, która jest z tym związana. Jeśli ją znajdziesz, zobaczysz jego nazwę użytkownika i kilka innych szczegółów, które pomogą odnaleźć portal randkowy bądź inne ślady. Jeżeli email jest czysty, jest także możliwość, że posiada inny, specjalnie przygotowany do takich działań.

Mini prowokacja

Konto na portalu społecznościowym. Jeżeli udało Ci się odnaleźć konto swojego partnera na którymś z portalów randkowych, kolejnym elementem tego jak rozpoznać zdradę na odległość, jest utworzenie tam swojego fikcyjnego konta. Istotą takiego ruchu jest to, aby dowiedzieć się, czego dokładnie szuka partner lub partnerka na danej platformie.

Biały wywiad

Jeżeli nie wiesz czym jest biały wywiad, możesz przeczytać na ten temat mój artykuł. Na podstawowym poziomie możesz przeprowadzić proste czynności, które powinny dać Ci jakieś wyniki. Możesz zacząć od wpisania imienia i nazwiska lub pseudonimu (jeżeli posiada) partnera/ partnerki w Google czy też adresu email i zobaczyć, jakie wyniki się pojawią. Czasem znaleziska mogą nas bardzo zaskoczyć. Co więcej, możesz użyć zdjęcia, które wrzucone do odpowiednich narzędzi pokaże nam, gdzie znajdziemy podobne.

Detektyw radzi

Bardzo często jest tak, że znalezienie profilu na portalu randkowym, czy nawet przyłapanie partnera lub partnerki na zdradzie przez Internet nie jest proste. Internetowy profil może zawierać fałszywe imię i nazwisko oraz wiek. Nawet podczas rozmowy osoby przyłapane będą zaprzeczać, dopóki nie będą miały stuprocentowej pewności, że prawda wyszła na jaw. Wtedy zaś, zamiast przyznać się do winy, mogą być złe i robić awantury pod przykrywką ograniczania im prywatności. Z mojego doświadczenia wiem, że osoby przyłapane na początku reagują gniewnie, winiąc drugą stronę, ale później są skruszone i próbują się bronić, mówiąc, że z żadną z osób z portalu się nie spotykały i tylko chciały porozmawiać z kimś nowym.

Ludzie mają różne fantazje. W przypadku niektórych osób pozostaje to wyłącznie w ich głowie. Inni przenoszą je na poziom realny. Media społecznościowe pozwalają ludziom działać zgodnie z ich fantazjami i potencjalnie nawiązywać kontakt w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy. Czasami spotykają się z innymi, którzy mają podobne gusta, co może prowadzić do rozpadu związków. Często jednak proces nawiązywania kontaktu z innymi ma na celu zaspokojenie dokuczliwej obawy, że mogą nie być atrakcyjni, pożądani lub odbywa się z powodu potrzeby poczucia akceptacji czy też przynależności do grupy. Czasami może to dotyczyć też chęci nawiązania kontaktu z częścią siebie, którą według nich partner np. mógłby wyśmiać. Ciekawe w tym wszystkim jest to, że często oddzielają tę stronę siebie od wszystkiego innego w swoim życiu, w tym od partnera. Nie jest niczym niezwykłym stwierdzenie, że ktoś prawie rozwinął drugą osobowość, znaną tylko sobie. Może się to wydawać dziwne, ale tak naprawdę jest.

Odkrycie niepokojących rzeczy z pewnością będzie dla Ciebie trudne. Odbudowanie pełnego zaufania możesz potrwać bardzo długo. Wiele osób ma z tym duży problem i trudno im później oprzeć się pokusie sprawdzania partnera.
Pamiętaj, ciągłe kontrolowanie jest bez sensu i całkowicie bezcelowe. Jeśli Twój partner czy też partnerka chce Cię oszukiwać, będzie to robić. Raz sprawdź czy to robi, a jeżeli tak jest, nie trać swojego czasu na osobę, która nie jest Ciebie warta.

Jak rozpoznać zdradę na odległość – jak pomoże prywatny detektyw?

Jako prywatny detektyw, mający doświadczenie w tego typu sprawach, muszę Ci powiedzieć, że skorzystanie z takich usług to jedna z najbardziej skutecznych metod, aby poznać prawdę. Jeśli więc nie jesteś w stanie zrobić wszystkiego, co zostało wymienione powyżej lub po prostu nie chcesz tego robić, bo uważasz, że możesz coś pominąć lub popełnić błąd, warto skonsultować się z prywatnym detektywem.
Jeśli uważasz, że twój partner lub partnerka coś ukrywają, zdecydowanie warto to zrobić, aby jak najszybciej poznać prawdę. Prywatni detektywi mają dostęp do większej liczby baz danych i zasobów, ponieważ są biegli w technikach białego wywiadu i socmintu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, mają także odpowiednie urządzenia do przywracania usuniętych plików. Musisz także pamiętać, że prywatny detektyw może pomóc Ci na wiele sposobów za pomocą legalnych metod i środków. Żaden legalnie działający prywatny detektyw nie włamuje się do telefonów czy tez komputerów, ponieważ jest to karalne.

NEWSLETTER

Zostaw swój adres email, a otrzymasz darmowy ebook o narzędziach pracy detektywa. Zero spamu. Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail.

Leave a Reply

3 + dziewiętnaście =