Prywatny detektyw Zakopane

Mieszkańcy wielkich miast to nie jedyne osoby borykające się z problemami niewierności, zdrady ze strony partnera czy nieuczciwych partnerów biznesowych. Bardzo często z pomocy detektywa korzystają także Klienci z mniejszych miejscowości. Jedną z nich jest Zakopane, w którym - oprócz typowo turystycznego, toczy się także zwykłe, codzienne życie. Kiedy na horyzoncie pojawia się brak zaufania małżonka, podejrzenie nieuczciwych zachowań ze strony wspólnika lub groźba założenia podsłuchu ze strony konkurencji, nie warto czekać. Prywatny detektyw to najlepsze rozwiązanie pozwalające postawić sprawę jasno i podjąć odpowiednie działania na podstawie zebranych dowodów.

Prywatny detektyw: Zakopane i okolice

Naszym Klientom z Zakopanego oferujemy kompleksową pomoc w:

  • zbieraniu dowodów na zdradę i niewierność partnera do celów rozwodowych,
  • ustaleniu wysokości dochodów w celu zasądzenia odpowiedniej wysokości alimentów,
  • badaniu przeszłości partnera,
  • monitorowaniu nieletnich, których opiekunowie podejrzewają o zadawanie się ze złym towarzystwem lub branie używek,
  • znalezieniu podsłuchów, ukrytych kamer i innych urządzeń założonych w firmie lub pojazdach przez konkurencję albo nieuczciwego wspólnika,
  • udowadnianiu kradzieży wśród pracowników poprzez gromadzenie dowodów oraz identyfikację sprawców,
  • poszukiwaniu zaginionych.

DKDETEKTYW - zaufaj specjalistom od śledzenia i zbierania dowodów

Jako detektyw z ponad 10-letnim doświadczeniem dysponujący zespołem zaufanych współpracowników oferuję moim Klientom usługi wspierane przez stosowanie najnowszego sprzętu elektronicznego. Wykorzystywane przez nas urządzenia pozwalają na dyskretne, profesjonalne śledzenie podejrzanych osób, ale też - na wykrywanie założonych podsłuchów czy kamer. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, właściciele firm, ale również prawnicy i adwokaci z Zakopanego oraz okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy.