Prywatny detektyw — Olkusz

Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie coraz trudniej jest obdarzyć kogoś zaufaniem bez żadnych, choćby najmniejszych obaw. Mowa nie tylko o zwykłych, koleżeńskich relacjach z innymi ludźmi, ale też tych znacznie bardziej osobistych; nierzadko dotyczy to również właścicieli firm, którzy martwią się nieuczciwymi działaniami ze strony konkurencji. Jeśli więc mamy poważne podejrzenia, że ktoś działa na naszą niekorzyść, warto nawiązać współpracę z profesjonalnym detektywem. Nasi Klienci z Olkusza mogą liczyć właśnie na takie wsparcie. Świadczymy specjalistyczne usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, właścicieli firm oraz prawników, prowadząc zróżnicowane czynności operacyjno-rozpoznawcze i dochodzeniowo-śledcze.

Usługi detektywa w Olkuszu

Jestem wykwalifikowanym prywatnym detektywem, współpracującym z zespołem doświadczonych specjalistów, który oferuje szeroko rozumiane usługi detektywistyczne na terenie Olkusza, ale nie tylko. Podejmujemy się różnorodnych spraw, w tym rodzinnych lub partnerskich, proponując choćby:

  • gromadzenie dowodów w sprawach rozwodowych,
  • ustalanie winy za rozpad małżeństwa,
  • ujawnianie niewierności,
  • ustalanie dochodów pod kątem wysokości alimentów,
  • badanie przeszłości partnera.

Co więcej, usługi detektywa obejmują również poszukiwanie osób zaginionych, a także monitorowanie nieletnich w przypadku podejrzeń negatywnego wpływu środowiska.

Dyskrecja, nieszablonowość, zaangażowanie — wsparcie prywatnego detektywa

Oprócz pomocy dla osób prywatnych zapewniamy też wsparcie prywatnego detektywa dla przedsiębiorstw. Zajmujemy się m.in. badaniem wiarygodności partnerów biznesowych przed rozpoczęciem współpracy z nimi, sprawdzaniem pracowników czy prowadzeniem dochodzeń w przypadkach kradzieży wewnątrz firmy. Ponadto zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne mogą skorzystać z usługi wykrywania podsłuchów, ukrytych kamer lub mikrofonów. Dysponujemy niezawodnym, wyspecjalizowanym sprzętem pozwalającym nam na zachowanie profesjonalizmu na najwyższym poziomie, a zarazem na dyskrecję oraz indywidualne podejście. Zapraszamy do kontaktu!