Detektyw: Kraków-Nowa Huta

Zdrady partnerskie i małżeńskie, nieuczciwi wspólnicy, dzieci w trudnym okresie dojrzewania, które nagle zmieniają swoje zachowanie - można by wymienić jeszcze wiele sytuacji pozornie bez wyjścia. Dobrym rozwiązaniem jest wówczas skorzystanie z pomocy doświadczonego specjalisty zajmującego się dyskretnym zdobywaniem dowodów. Klienci z Nowej Huty w Krakowie mogą w takim przypadku zatrudnić profesjonalnego detektywa. W DKDETEKTYW świadczymy kompleksowe usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm, prawników oraz innych osób zainteresowanych zdobyciem informacji w dyskretny sposób. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

Co oferuję jako detektyw dla Klientów z Nowej Huty w Krakowie?

Jako doświadczony detektyw z ponad 10-letnim doświadczeniem dysponujący zespołem sprawdzonych specjalistów, zajmuję się m.in.:

  • gromadzeniem dowodów potrzebnych do udowodnienia zdrady w procesach rozwodowych,
  • ujawnianiem niewierności partnerów,
  • ustalaniem winy za rozpad małżeństwa,
  • pomocą w ustaleniu dochodów byłych współmałżonków w celu wypłaty wyższych alimentów,
  • sprawdzaniem przeszłości partnerów,
  • poszukiwaniem zaginionych.

Wśród usług mojego zespołu znajdują się także czynności operacyjno-rozpoznawcze dotyczące obserwacji nieletnich, których opiekunowie podejrzewają o kontakty z negatywnym środowiskiem. Ponadto naszą wiedzą wspieramy Klientów z sektora biznesowego: właścicieli firm, którzy obawiają się o nieuczciwość kontrahentów. Wykrywamy podsłuchy, mikrofony, ukryte kamery. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu prowadzone przez nas działania odznaczają się dyskrecją i najwyższą skutecznością. Klientów z Nowej Huty w Krakowie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami współpracy.