Detektyw Kraków

detektyw Kraków


Artykuł powstał w związku z licznymi pytaniami ze strony klientów związanych z zatrudnieniem prywatnego detektywa w Krakowie jak i terenie całej małopolski gdzie najczęściej działa moja agencja detektywistyczna. Postanowiłem także zerwać temat tabu i szczegółowo opisać ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa w Krakowie. Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym poście rozwieją wszelkie wątpliwości związane z korzystaniem z usług prywatnego detektywa na terenie Krakowa jak i okolic, jeżeli jednak podczas czytania pojawią się jakieś dodatkowe pytania serdecznie zapraszam do komentowania lub też kontaktu bezpośredniego. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt. Przejdźmy jednak do rzeczy: Detektyw Kraków – jak go wybrać?


Detektyw Kraków compendium wiedzy


Ostatnie kilka afer związanych z nieuczciwymi detektywami zmotywowały mnie do napisana tego wprowadzenia na temat mojej osoby oraz usług, które oferuję. Problemem o, którym często wspominali mi moi klienci, którzy zawiedli się na współpracy z wcześniejszymi detektywami jest brak przejrzystości. Niejako chowają się oni przedstawiając na swoich stronach zdjęcia zakupione w internecie oraz niewiele mówiąc o sobie. To jasne, nikt nie będzie zdradzał swojej wiedzy a często i tożsamości na portalu internetowym, jednak w mojej ocenie to ważne aby osoba, która chce skorzystać z pomocy detektywa wiedziała z kim ma do czynienia, ponieważ powierzy mu swoje tajemnice. Każdego z nieuczciwych detektywów charakteryzował także fakt, że od razu obiecywał swojemu klientowi, że jego sprawa załatwiona będzie bez żadnych problemów po czym pobierali oni zaliczkę i gdy już mieli pieniądze w ręce zmieniali stanowisko i rozkładali ręce w bezradności.


Jak wybrać prywatnego detektywa w Krakowie


Jeżeli pierwszy raz spotykamy się z potrzebą skorzystania z usług prywatnego detektywa, znalezienie odpowiedniej, godnej zaufania osoby może okazać się wyjątkowo trudne. W pierwszej kolejności należy pamiętać, że nie wszystko co napisane jest na stronach internetowych prywatnych detektywów nie tylko w Krakowie może mijać się z prawdą.


Co więc należy sprawdzić?

 • W pierwszej kolejności sprawdźmy czy agencja detektywistyczna, która reprezentuje dany detektyw posiada wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez MSWiA. Jego autentyczność można sprawdzić klikając w ten link.
 • Detektyw z którym odbywamy spotkanie powinien nam okazać swoją licencję prywatnego detektywa.
 • Detektyw ma obowiązek podpisać z nami umowę w formie pisemnej, w przypadku usług detektywistycznych jest to obowiązek ustawowy i nie ma od niego żadnych odstępstw. Jeżeli prywatny detektyw nie będzie chciał podpisać umowy nie powinniśmy w ogóle rozpoczynać współpracy.
 • Poszukajmy opinii na temat agencji detektywistycznej czy też samego prywatnego detektywa w internecie. Pamiętajmy jednak, że wiele opinii pisanych jest pod zamówienie, zalecam więc szczególna ostrożność.
 • Pamiętajmy także, że niezależnie od poczynionych ustaleń na końcu zlecenia prywatny detektyw powinien dostarczyć nam raport z przeprowadzonych czynności detektywistycznych w, którym zawarte powinny być wszystkie czynności wykonane przez niego w przedmiotowej sprawie a także dokumentacja w formie zdjęć, video oraz innych dokumentów związanych ze sprawą. Więcej na temat raportu detektywa przeczytasz tutaj.


Detektyw Kraków – zakres usług


Sprawdziłem w internecie rodzaj usług jakie oferują prywatni detektywi w Krakowie jak i na terenie całej małopolski. Dla pierwszego, dosyć ogólnego uszeregowania rodzajów usług detektywistycznych postanowiłem ułożyć je w kategorii usług dla osób fizycznych jak i dla szeroko rozumianego biznesu.


Oferta dla osób prywatnych:

 • Dowody zdrady. Najczęstszą ofertą , która jest w ofercie praktycznie każdego biura detektywistycznego w Małopolsce zaliczyć można zdobywanie dowodów zdrady na potrzeby postępowania sądowego lub też po prostu w celu poznania prawdy przez partnera lub partnerkę. Detektyw zbierający dowody zdrady powinien znać dobrze prawo aby nie zaszkodzić nie tylko sobie ale i także przede wszystkim klientowi, który powierzył mu swój problem. Jednym z filarów mojego biura detektywistycznego jest właśnie umiejętne pozyskiwanie dowodów zdrady ale i także pomoc klientowi, który może na mnie liczyć nie tylko podczas samych czynności detektywistycznych ale i w razie jakichkolwiek innych problemów.
 • Wywiad środowiskowy. Wywiad środowiskowy przeprowadzany jest przez detektywa w celu uzyskania możliwie jak najobszerniejszych informacji dotyczących danej osoby lub też przedsiębiorstwa.
 • Sprawdzenie i kontrola dziecka. Jeżeli zamartwiasz się o swoje dziecko i przypuszczasz, że może mieć problemy, nie warto czekać, aż będzie jeszcze gorzej. Spróbuj porozmawiać o swoich przypuszczeniach i problemach z prywatnym detektywem, który doradzi Ci odpowiednie rozwiązanie. Pamiętaj, że Ty działasz pod wpływem emocji, nie masz doświadczenia w tego typu sprawach.
 • Poszukiwanie osób. Prywatny detektyw może bezzwłocznie pomóc Ci w działaniu. Nie musi czekać i nie obowiązują go procedury Policyjne.
 • Porwania rodzicielskie. Porwania rodzicielskie to coraz większy problem naszego systemu prawnego. Coraz częściej zgłaszają się do nas klienci, których dzieci zostały porwane przez drugiego rodzica.
 • Stalking. Stalkingiem w Polsce określa się uporczywe nękanie lub prześladowanie ofiary. Nigdy nie można na to wyrażać zgody.
 • Kontrobserwacja. Sprawdzimy czy ktoś Cię nie śledzi.


Oferta dla firm:

 • Wywiad gospodarczy. Działania mające na celu zgromadzenie informacji, które są przedmiotem zainteresowania, przetworzenie ich w odpowiedni sposób oraz poddanie ich szczegółowej, profesjonalnej analizie, tworząc gotowy produkt w postaci dokumentu, który ma za zadanie wspierać decyzje zarządcze, a w szczególności zdobycie, utrzymanie lub powiększenie przewagi konkurencyjnej.
 • Weryfikacja kontrahenta. Weryfikowanie firm z, którymi współpracuje Twoja firma to nie już nie tylko zalecenie ale konieczność.
 • Weryfikacja pracowników. Dla bezpieczeństwa firmy warto zweryfikować kandydatów do pracy jak i od czasu do czasu sprawdzić swoich pracowników.
 • Kontrola pracowników na zwolnieniu lekarskim L4. Wykorzystywanie L4 w celu nadużywania prawa do dodatkowego urlopu to dość częsta praktyka w naszym kraju. Pracownicy, używając „lewych” L4, mogą narobić wielu szkód w przedsiębiorstwie, narażając je na zastoje związane z brakiem rąk do pracy.
 • Biały wywiad. Biały wywiad to działalność, która polega na zdobywaniu informacji ze źródeł jawnych oraz takich, które są ogólnie dostępne.
 • Przeciwdziałanie szpiegostwu gospodarczemu. Szpiegostwo przemysłowe (korporacyjne) to nielegalne działania prowadzone dla potrzeb komercyjnych, mające za zadanie zdobycie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w celu jej wykorzystania lub sprzedaży zainteresowanemu podmiotowi zlecającemu.


Detektyw Kraków – o czym należy pamiętać


Z roku na rok zawód detektywa staje się coraz bardziej popularny. Wpływa na to wiele czynników, między innymi fakt, że dołączył on do listy wolnych zawodów – aby nim zostać, wystarczy jeden kurs. Przed deregulacją kandydat na prywatnego detektywa musiał zdać niełatwy państwowy egzamin. Tymczasem im większa liczba prywatnych detektywów, tym większa szansa, że trafi się na kogoś, kto nie ma odpowiednich umiejętności ani wymaganych pozwoleń na prowadzenie tego typu działalności.


W zawodzie detektywa, tak jak w każdym innym, liczą się: wiedza, umiejętności oraz doświadczenie. Jest też jeden element, który różni prawdziwego detektywa od osoby, która weźmie pieniądze za zlecenie, a potem go nie wykona – pasja. Prawdziwy detektyw to pasjonat swojego zawodu, lubi to, co robi – dzięki temu może łączyć wykonywany zawód z zarabianiem pieniędzy za konkretną usługę.
Nie będę kłamał, pisząc, że pieniądze nie są ważne czy też mają drugorzędne znaczenie. Pieniądze za dobrze wykonane zlecenie mają ogromną wartość, jednak nic na świecie nie jest w stanie zastąpić satysfakcji z pomyślnie zrealizowanego zlecenia.


Ile kosztuje wynajęcie detektywa w Krakowie


Kliencie bardzo często rozpoczynają swoje poszukiwania od wykonywania telefonów do znalezionych z internecie agencji detektywistycznych aby zapytać ile kosztuję wynajęcie detektywa w Krakowie. Nie ma oczywiście w tym nic złego, usługa detektywistyczna nie jest na tyle powszechna aby każdy znał jej koszty. Chciałbym jednak stanowczo podkreślić, że cena nie powinna być jedynym elementem podczas wyboru prywatnego detektywa, powierzamy mu przecież nasze tajemnice i chcemy aby nasza sprawa została załatwiona.


W przypadku mojej agencji detektywistycznej każde zlecenie rozpoczynam od spotkania z klientem na, którym przeprowadzamy szeroką konsultację oraz analizę sprawy. Klient otrzymuje ode mnie moją cała wiedzę oraz kilka propozycji rozwiązania jego sprawy. Spotkanie jest darmowe przypadku gdy klient decyduje się na współpracę i podpisanie umowy ze mną w przeciwnym przypadku kosztuje ono 350 zł, ponieważ na spotkanie oraz analizę poświęcam swój czas, wiedzę oraz indywidualnie analizuje każdy problem. Często zdarza się właśnie tak, że podczas spotkania znajdujemy rozwiązanie, które nie wymaga ponoszenia kosztów angażowania detektywa, uważam, że to uczciwe rozwiązanie.

Jeżeli klient potrzebuje zrealizować obserwację danej osoby ceny wyglądają następująco:


Detektyw kraków Obserwacja osób oferta pakietowa

 • 10 h – 1800 zł
 • 20 h – 3400 zł
 • 30 h – 4800 zł
 • 50 h – 7500 zł
 • 100 h – 13 500 zł

Detektyw Kraków stawka godzinowa

 • Do 30 godzin – 160 zł
 • Do 60 godzin – 150 zł
 • Powyżej 60 godzin – 140 zł

Podczas czynności w, których klient wymaga działania na już, bez uprzedniego ustalenia i zaplanowania stawka godzinowa wynosi 200 zł.

Wykrywanie podsłuchów :

 • Sprawdzenie samochodu – 1000 zł
 • Sprawdzenie biura – 45 zł m2
 • Sprawdzenie mieszkania – 40 zł m2

Przedstawiony powyżej cennik jest oczywiście dosyć ogólny. W przypadku innego rodzaju spraw zalecany jest wcześniejszy kontakt i spotkanie w celu kalkulacji ceny usługi.

Chciałbym podkreślić, że każda sprawa jest inna, wymaga też odpowiedniego podejścia dlatego też nie da się jednoznacznie określić ceny.

Jeżeli powyższe ceny zostały uznane przez Ciebie za wysokie musisz pamiętać, że płacisz nie tylko na zespół detektywów ale i także ich specjalistycznych sprzęt oraz unikalną wiedzę. Umów się i porozmawiaj z detektywem, osobą w trudnej sytuacji oferujemy specjalne rabaty.

Detektyw Kraków kilka porad


Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z mojej pomocy musisz wiedzieć o jednej, kluczowej rzeczy. Podejmując się pomocy Tobie traktuje Twój problem jako swój własny. Działamy nieszablonowo i skutecznie. Nie ma u nas ludzi z przypadku, każda osoba, z którą współpracuje robi to w czym jest najlepsza. Przyjmując zlecenie od Ciebie jesteśmy podczas jego realizacji cały czas do Twojej pełnej dyspozycji. Nie działamy hurtowo, realizując kilkanaście spraw na raz. Dla nas dbałość o dobro klienta jest najważniejsza. W realizacji usług używamy najlepszego dostępnego na rynku sprzętu, czasem nawet nie dlatego, że taki sprzęt jest potrzebny, po prostu lubimy mieć wszystko co najlepsze, aby i klient wiedział, że wybrał najlepszych ludzi. Jeżeli nas wybierzesz wiedz, że Twój przeciwnik nas nie kupi, nie przestraszy ani nie oszuka. Jak więc mogę Tobie pomóc?

NEWSLETTER

Zostaw swój adres email, a otrzymasz darmowy ebook o narzędziach pracy detektywa. Zero spamu. Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail.

Leave a Reply

1 × 4 =