Agencja Detektywistyczna Kraków

Nazywam się Dawid Kuciel i jestem prywatnym detektywem. Wszystkie powierzone sprawy realizuję razem z zespołem, który posiada wieloletnie branżowe doświadczenie w realizacji czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych.

Pomożemy Ci w każdej życiowej sytuacji – zarówno dotyczącej problemów prywatnych, jak i zawodowych.

Naszymi największymi wartościami firmowymi są lojalność wobec klienta oraz maksymalna dyskrecja.

Cechują nas indywidualne podejście do każdego zadania, dyskrecja oraz nieszablonowość w działaniu.

Na bieżąco informujemy Cię o przebiegu realizacji zlecenia, a po zakończeniu działań otrzymujesz szczegółowy raport (w zależności od rodzaju podjętych działań również zdjęcia oraz nagrania).

Działamy legalnie – nasza firma widnieje w rejestrze działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-113/2018. Zebrane przez nas dowody mogą być wykorzystane w postępowaniu sądowym.

Opinie naszych Klientów

Liczby mówią same za siebie

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji detektywistycznej?

Jednym z kluczowych powodów, dla których warto rozważyć współpracę z naszą agencją detektywistyczną, jest wieloletnie doświadczenie. Wykwalifikowany i doświadczony zespół, chętnie pomoże Ci w każdej życiowej sytuacji, zarówno prywatnej jak i zawodowej. Dodatkowo dostarczymy Ci szczegółowy raport ze swoich ustaleń wraz z ich analizą.

Jak wygląda współpraca z agencją detektywistyczną?

1
Darmowa konsultacja z Klientem Oferujemy bezpłatne spotkanie w celu omówienia Twojej sprawy. To świetna okazja, abyś mógł zapoznać się z naszymi pracownikami i ocenić, czy nasze usługi odpowiadają Twoim potrzebom.
2
Omówienie szczegółów sprawy Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w swojej sprawie, zapewnimy dyskretną i niezawodną obsługę. Możesz liczyć na naszą poufność i profesjonalizm.
3
Analiza sprawy i przedstawienie rozwiązania Nasz zespół zapewni Ci kompleksową analizę i przestawi optymalne rozwiązanie problemu.
4
Przedstawienie raportu z przeprowadzonych prac Naszym klientom dostarczamy pełny raport z przeprowadzonych prac, aby mogli podjąć świadomą decyzję.
5
Przegląd materiałów i propozycja rozwiązania problemu Detektyw dokonuje przeglądu wszystkich materiałów dowodowych i przedstawia propozycję rozwiązania problemu.
6
Podpisanie umowy Jeśli ostatecznie zdecydujesz się na podpisanie umowy, spotkanie i analiza sprawy są całkowicie bezpłatne. W przeciwnym razie koszt spotkania i analizy wynosi 500 zł. Bardzo często, podczas takiego spotkania udaje się nam znaleźć rozwiązanie, które nie wymaga żadnych opłat.

FAQ

1Ile kosztuje wynajęcie?
Średni koszt wynajęcia agencji detektywistycznej będzie zależał od konkretnych wymaganych usług i rozmiaru sprawy. Na przykład proste sprawdzenie przeszłości może kosztować tylko kilkaset złotych, podczas gdy bardziej złożone dochodzenie może kosztować kilka tysięcy złotych.
2Czy zajmujecie się sprawami rozwodowymi?
Agencje detektywistyczne zatrudniana jest w celu zbadania i zebrania dowodów dotyczących osób lub firm. Są one często wykorzystywane w sprawach rozwodowych w celu zebrania informacji o działalności współmałżonka lub znalezienia ukrytych aktywów.
3Czy zajmujecie się weryfikacją partnerów bieznesowych?
W świecie biznesu agencje detektywistyczne i lojalność partnerów to dwie ważne koncepcje. Agencje detektywistyczne pomagają firmom badać potencjalne zagrożenia i identyfikować ryzyko. Lojalność partnerów odnosi się do gotowości partnerów do stania przy sobie i wspierania się nawzajem w trudnych czasach. Obie koncepcje są niezbędne, aby firmy mogły się rozwijać.