Nazywam się Dawid Kuciel. Jestem prywatnym detektywem.

Zadzwoń i umów się na konsultację. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

+48 737 180 180

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Obserwacja i ustalenia

Nasze biuro detektywistyczne cechuje dyskretne oraz skuteczne działanie. Podstawą naszej pracy jest pozostawanie w cieniu.

Sprawy rodzinne

Doskonale wiemy, że sprawy prywatne budzą ogromne emocje. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci uporać się z nimi i odkryć prawdę, która nie zawsze jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać.

Sprawy gospodarcze

Działamy po to, aby Twoja firma bezpiecznie się rozwijała. W dzisiejszych czasach najdroższym dobrem jest informacja. Twoja firma może być krok przed albo krok za swoją konkurencją. Decyzję musisz podjąć sam.

O NAS

Nazywam się Dawid Kuciel i jestem prywatnym detektywem. Wszystkie powierzone sprawy realizuję razem z zespołem, który posiada wieloletnie branżowe doświadczenie w realizacji czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych.

Pomożemy Ci w każdej życiowej sytuacji – zarówno dotyczącej problemów prywatnych, jak i zawodowych.

Naszymi największymi wartościami firmowymi są lojalność wobec klienta oraz maksymalna dyskrecja.

Cechują nas indywidualne podejście do każdego zadania, dyskrecja oraz nieszablonowość w działaniu.

Na bieżąco informujemy Cię o przebiegu realizacji zlecenia, a po zakończeniu działań otrzymujesz szczegółowy raport (w zależności od rodzaju podjętych działań również zdjęcia oraz nagrania).

Działamy legalnie – nasza firma widnieje w rejestrze działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-113/2018. Zebrane przez nas dowody mogą być wykorzystane w postępowaniu sądowym.

Imię i nazwisko:
Dawid Kuciel
Numer licencji:
0001961
Telefon:
+48 737 180 180
Email:
kontakt@dkdetektyw.pl

Agencja DKDetektyw mieści się w Krakowie. Zadania wykonywane są głównie na terenie Polski południowej. W szczególnych przypadkach wynikających z powierzonych zleceń, mogą one być realizowane na terenie całego kraju i Europy.

Telefon
Telefon
Email
Email
kontakt@dkdetektyw.pl
Adres
Adres
KRAKÓW ul. Rondo Mogilskie 1/524 31-516 Kraków

Napisz do nas

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.